Zdeněk Kurica: Moje cesta do formy 6.

Do formy aneb Jak jsem obstál?

Hotovo, dobojováno... kila tuku jsou spálena, svaly se začínají rýsovat, ceny jsou rozdány a zůstává jediná otázka.

Jak jsem dopadl?

Do formy se SPINNING & FITNESSNebudu Vás zbytečně napínat... Vyhrál jsem... sám nad sebou ve všech ohledech – po dlouhé době mám na těle víc svalů než tuku. Poměr se překulil sice těsně, ale překulil. Kdo by smutnil nad tím, že je to zatím jen pár deka. Z únorového poměru 56,4 % tuku ku 43,6 % svalů jsem v květnu dosáhl výsledku 49,7 % tuku ku 50,3 % svalů.

Abyste nemuseli dohledávat údaje v předchozích dílech, tady je shrnutí v absolutních číslech:

Množství kosterního svalstva:

36,6 kg – únor | 39,3 kg – květen

Množství tuku:

47,3 kg – únor | 38,8 kg – květen

Ano, je to tak. Po třech měsících jsem o 8,5 kg tuku lehčí a o 2,7 kg těžší a k tomu jsem prý ještě omládl o 5 let (tato informace vyplývá z rozhovoru s jednou slečnou, která nevěřila, že už mám něco odslouženo).

Chcete vědět rozdíl mezi poměrem svalů a tuku na startu soutěže a na jejím konci?  Můj výsledný koeficient je 6,7 %. To byl šok nejen pro mě, ale i pro trenéra Boba – požádal jsem ho proto o opakovanou kontrolu výsledku – nebyla to chyba ;-)

Chcete vědět, jak dosáhnout podobných výsledků?

V závěrečném příspěvků poodhalím vítěznou strategii. Chcete rovněž dosáhnout podobných, nebo i lepších výsledků? ZDE najdete pár tipů, jak na to.

Nový fitness balíček „Do formy“

A ještě jedna dobrá zpráva na závěr – Bob zařadil oficiálně do nabídky balíček Do formy. Program trvá tři měsíce a získáte v něm vše, co popisuji ve svých článcích – neomezený přístup do posilovny, na Spinning, nastavení tréninku, základní výživové poradenství... a další.

Pro další informace vedoucí k vašemu úspěchu pokračujte ZDE.