JAN (Jan Vyhnánek)

namení horoskopu: Lev
Narozeniny: 5. 8.
Záliby: Plavání, kolo a běh, respektive triatlon...
Oblíbená kniha: Na západní frontě klid od Remarquea (tu jsem četl dvakrát).

Motto: Žádné nemám, ale rád parafrázuji Emila Zátopka a jeho motto: Když nemůžeš, přidej! Osobně se však snažím řídit životní filozofií: Nečinit rozhodnutí, kterých bych litoval.

SPINNING&FITNESS BRNOKdyž se řekne SPINNING®

Spinning je pro mě zábavnější forma jízdy na kole. Je to především proto, že si mohu naplno užít bezstarostnou jízdu, zcela se soustředit sám na sebe a na hudbu, určit si styl jízdy a zátěž a kdykoli je měnit podle potřeb... Zkrátka mít vše ve své režii. Mimoto je Spinning, stejně jako další sporty, skvělým mentálním relaxem.

První lekce a získané licence (certifikáty):

První lekci jsem absolvoval na konci února 2017, asi po dvou letech od mé první zkušenosti s tímto sportem.

Certifikát: Spinning® Instructor Certification Assessment

Proč přijít na moje lekce

Na mých lekcích můžete očekávat dynamickou, rytmickou hudbu převážně elektro stylu. Nejčastěji jezdím lekce zaměřené na sílu a fyzičku s ohledem na kondici a náladu každého klienta. Jelikož mě Spinning velmi baví, budu se snažit toto nadšení předat na lekcích i vám.

Když se řekne SPINNING & FITNESS

Vybaví se mi, jak jsem jako malý klučina hrával na baru ve fitku na herní konzoli, kterou tam Bob měl, a pokaždé se těšil, až mě taťka opět vezme do posilovny :). Jinak mám SPINNING & FITNESS spojené s přátelským kolektivem a pohodovou atmosférou.

Na SPINNING® lekci se rezervuj ZDE