Přijď si vyzkoušet úvodní SÁLOVOU LEKCI s Míšou ZDARMA!

Na lekce FULL BODY a FULL BODY DYNAMIC jsou vítáni všichni, kdo si chtějí cvičení užít a mít z něj radost. Odreagovat se a třeba si i trochu máknout. I nováček si může dobře zacvičit a lekci si užít za využití cviků nižší obtížnosti.

V PROSINCI ZDARMA

ÚTERÝ 16:30 - 17:30 FULL BODY

Na Full Body posilujeme celé tělo – různé partie i komplexně. Využíváme především závaží, nakládací činku i další pomůcky. Intenzitu cvičení si každý reguluje podle váhy, takže na lekci je vítán každý. Samozřejmě pokud nemá zdravotní problémy, které vyžadují spíše individuální přístup. Lekci Full Body bych doporučila především těm, kdo rádi posilují, ale upřednostňují cvičení ve skupině (milých lidí) a rádi se při tréninku nechají motivovat i hudbou.

ÚTERÝ 17:45 - 18:45 FULL BODY DYNAMIC

Full Body Dynamic bych doporučila především těm, kteří preferují více kardia, chtějí se trochu „vyblbnout“ a nevadí jim při cvičení poskočit. Zároveň ale lekce nevyžaduje nutně kondičku vrcholového sportovce, protože intenzitu na lekci lze upravit typem cviku. Při cvičení mají klienti na výběr z více variant cviku nebo individuálního tempa. Zatímco jeden klient např. ve vysoké intenzitě přeskakuje z jednoho výpadu do druhého, druhý klient může dělat výpady z kroku. Vše se dá přizpůsobit tak, abychom všichni mohli stále cvičit dohromady a technicky správně, ale podle vlastních možností nebo chuti.

 Budu se na všechny moc těšit! Míša

Úvodní SÁLOVOU LEKCI s Míšou si rezervuj na tel.: 776 874 118 
nebo osobně na recepci ve SPINNING & FITNESS.

Rozhovor s lektorkou Míšou Procházkovou si můžete přečíst ZDE: 
Na sálových lekcích můžete kombinovat dřinu se zábavou