Pohádka o jedné velké dračí slávě

  • 8.5.2019

Bylo, nebylo…

V jednom tuze krásném městě bylo, tedy je, jedno fitness centrum s takovou tou rodinnou atmosférou. A sám majitel tohoto fitness centra Bob Drastich (jež má navíc ještě EMS studio Body Express Rozmarýn) pro své klienty uspořádal pravou dračí slavnost!

Do toho tuze krásného města, k místní řece Svratce pozval dva vodní draky, na kterém se mohli všichni návštěvníci oné dračí slavnosti projet, a to včetně těch nejmenších – tedy dětí ;-)

No zájem byl o jízdu na drakovi obrovský!
Stejně jako o špekáčky, pivko a bezinkovou limonádu, která se toho památného dne musela narazit snad dvakrát – tedy ta bečka oné skvělé bezinkové limonády.

Zazvonil zvonec…

A až se všichni na dracích projeli, až všechny pochutiny snědli a vypili, pak zazvonil zvonec… a celého příběhu byl málem konec.

Ona každá sranda něco stojí!

Ale žádný konec to nebyl, protože žádný zvonec kolem 17. hodiny nezazvonil, ale přišel Bob Drastich s registračním formulářem, vlastně přišel Bobův moderátor, páč Bob má všude na všechno lidi, a ten moderátor – který vlastně k tomu přišel jak slepý k houslím (on se totiž chtěl jen projet po letech také na drakovi) – musel všem přítomným zvěstovat, sic by asi o hlavu přišel, že každá sranda něco stojí!

A kdo se teda už projel na drakovi a následně občerstvil (prostě zblajznul špekoně a vypil, co hrdlo ráčilo), tak ten dotyčný se měl urychleně aneb štandopéde dostavit ke stolečku s tím registračním formulářem!

A teď to přijde

Ten registrační formulář byl totiž takovou nezávaznou přihláškou pro ty, kteří toho památného dne 1. 5. 2019 zjistili, že se jim to ježdění na drakovi zalíbilo tak, že se prvního opravdového tréninku na dračí lodi pro nováčky, který se koná každé úterý od 14. května na místní loděnici ČVK v Jundrově, už nemohou dočkat!

A co ti ostatní?

Ti si to celé odpoledne užívali, jak se na 1. máj patří!
Sluníčko všem přálo, voda byla řádně mokrá a ti dva draci, kteří vypadali jako taková malá (pro deset pádlujících) a velká dračí loď (pro dvacet pádlujících) se ani nezadýchali. Oni to totiž byli praví závodní draci ze stáje Dračích lodí Brno – což je takový skvělý spolek pro všechny brněnské i mimobrněnské zájemce o dračí lodě, který má zázemí a podporu TORRSEN SPORTS – toho největšího pořadatele závodů dračích lodí v České republice! Fakt… a jestli nevěříte, pak se mrkněte na termíny závodu dračích lodí 2019.

Kdo za to může?

Jo, a ještě jedna zpráva – ten parádní Dračí den pro celou rodinu pro vás vymyslel a zorganizoval náš Bob Drastich ve spolupráci s týmem zkušených dragonů z Dračích lodí Brno.

Tak za rok zase na viděnou, pádlu zdar…

A nezapomeňte, že každé úterý od 18 hodin v sobě můžete probudit sílu draka a pozvednout svůj nový tým!

A třeba se jednou podíváte i na takové závody, jakými je Brněnský festival dračích lodí. Ten se již tradičně koná na Brněnské přehradě 8.-9. 6. 2019... my tam budeme také!

S úctou k pohybu vaše SPINNING & FITNESS

Na fotogalerii z Dračího dne se můžete podívat níže ;-)