Nenechte své svaly zahálet!

BODY EXPRESS

RYCHLE – EFEKTIVNĚ – BEZPEČNĚ

  • EMS (elektro-myo-stimulace) je dnes nejrychlejší způsob, jak dostat tělo do kondice, odbourat přebytečné tukové zásoby a odstranit bolesti zad.
  • Nejúčinnější EMS metodu najdete v BODY EXPRESS. Bez zbytečných pohybů, s maximálním efektem. Necháváme moderní technologii pracovat za Vás.

  • A jak to funguje? EMS technologie aktivuje celé tělo pomocí slabých elektrických impulzů. V BODY EXPRESS svaly zapojíme velmi intenzivně (85 impulzů/s). A proto stačí 1x týdně 20 minut a Vaše tělo dostane potřebnou dávku tréninku, aby bylo pevné, aktivní a spalovalo dostatek energie.
  • A výsledek? Díky zapojení skutečně všech svalů se celé tělo rovnoměrně zpevní a vytvaruje tak, jak to chtěla příroda i Vy. Odstraníte svalové dysbalance a přestanete mít například bolesti zad. A navíc jsou svaly jediným místem, kde probíhá neustálé spalování tuků. Aktivnější svaly = Aktivnější spalování tuků.
  • Bezpečně a rychle. Ve studiu jsou přítomni maximálně 2 klienti, s odstupem 2 metry.Každý klient má samostatnou kabinku na odložení věcí a dostane speciální jednorázově oblečení. Veškeré vybavení se pravidelně dezinfikuje / pere několikrát za den. Obsluha i klienti mají roušky – 20minutová procedura se v nich dá zvládnout hravě!

Zaujalo Tě? Objednej se

Vyzkoušet EMS cvičení si můžeš v naší pobočce BODY EXPRESS Brno-střed, Rozmarýn i Ty.

Naši druhou provozovnu najdeš na adrese: 
BODY EXPRESS Brno-střed, Rozmarýn
Office & parking Rozmarýn, Moravské náměstí 14, Brno
Mobil: 777 874 118
Facebook
www.bodyexpress.cz