Bořivoj ‘’Bob” Drastich

Život nám připravuje nečekané výzvy

Ke sportu jsem tíhnul odmala, ať už to byly výkonnostně sjezdové lyže, ragby nebo později kulturistika. Na vojně jsem však měl nehodu na motocyklu, po které jsem byl pět měsíců upoutaný na lůžko bez možnosti jakéhokoliv pohybu.

 

Nic není v životě náhoda

K tomu, abych se vůbec postavil na berle a mohl se o ně opřít, jsem si prošel kůrou elektrostimulace svalů na rehabilitaci. To jsem ještě netušil, že se mi tato zkušenost bude o čtvrtstoletí později hodit při zařazení EMS systému cvičení do portfolia vlastního fitness centra.

První SPINNING® studio v České republice
Necelé dva roky po nehodě jsem začal pracovat na recepci ve fitness centru, abych se v roce 1997 stal jeho majitelem.

Absolvoval jsem několik trenérských škol a kurzů. Začal jsem trénovat výkonnostní sportovce a později se začal více soustředit na klienty se sedavým zaměstnáním. Snažil jsem se zkrátka zužitkovat své zkušenosti z výkonnostního sportu i rehabilitace, abych pomohl svěřencům našeho fitness centra. 

V roce 2000 se naše centrum, již pod značkou SPINNING & FITNESS, stalo ambasadorem aerobního cvičení SPINNING® a prvním Spinning studiem v České republice.

SPINNING je dle mého přesvědčení i zkušenosti jedno z nejlepších aerobních cvičení na světě. SPINNING prostě byl, je a bude ideálním aerobním cvičením pro všechny díky své jednoduchosti a efektivitě.

Poskytujeme fitness rodinné zázemí pro veřejnost i sportovce

Začali se u nás na sezónu připravovat cyklisté, futsalisté, fotbalisté i hokejisté, baseballisté, volejbalisté, hráči rugby a od roku 2010 také závodníci na dračích lodích.

Sportovcům poskytujeme komplexní zázemí pro celoroční přípravu a připravujeme speciální kompenzační plán, který jim pomáhá vyrovnat se s jednostrannou zátěží, které jsou v průběhu sezóny vystaveni.

Bořivoj Drastich SPINNING & FITNESS

Doba se zrychluje a člověk se hýbat musí

Doba však postupem času začala zrychlovat a já se čím dál častěji setkával s lidmi, kteří se sebou chtěli něco udělat, ale neměli čas chodit do fitka několikrát týdně.

V roce 2014 jsem měl možnost seznámit se s EMS – rekondičním cvičením vycházejícím z elektroléčby. Tehdy jsem si vzpomněl, jak mi elektroléčba svého času pomohla a rozhodl jsem se ho vyzkoušet. Vlastní zkušenost, navíc podložená vědeckými studiemi, byla tedy hlavním důvodem, proč jsem se v roce 2015 rozhodl otevřít fitness nového typu pod značkou Matrix Gym a spojit své jméno s EMS a značkou Miha-Bodytec, přístrojem zajišťující komplexní elektro-myo-stimulaci svalů.

Sálové lekce

V loni jsme ve SPINNING & FITNESS na Kounicově ulici otevřeli nový multifunkčního sál.  Do našeho fitness portfolia postupně zařazujeme lekce typu TRX, KRUHOVÝ TRÉNINK, CORE, TABATA a další.

SPINNING & FITNESS ve spojení s EMS cvičením tvoří jeden komplexní funkční concept fitness centra:

 

Centrum zdravého pohybu a fyzické kondice, kde pro tebe najdeme vždy to nejvhodnější řešení v poměru čas/možnosti, aby se pohyb stal radostí, uvolněním a příjemnou součástí tvého života.

 

           

S úctou k pohybu

Bořivoj „Bob“ Drastich

!

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 776 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: