Vánoční dárky ze SPINNING & FITNESS

I letos můžete udělat radost svým nejbližším dárky ze SPINNING & FITNESS. Nejen že udělají radost, navíc obdarovanému posílí zdraví a fyzickou kondici. 

Dárkové poukazy

Na recepci si můžete zakoupit Dárkové vánoční poukazy na libovolné aktivity tipu SPINNING, sálových lekcí nebo EMS cvičení do naší druhé provozovny MATRIX GYMU.

Nové cykloláhve SPINNIG & FITNESS

Navíc jsme letos připravili zbrusu nové cykloláhve. Od 15. 12. budou na recepci k mání za 99 Kč.
Zvolili jsme velikost 0,7l, abyste novou cykloláhev užili na SPINNINGU, ale také ji pohodlně umístili na kolo či na koloběžku ;-)

Můžete si vybrat ze dvou variant - S černým nebo červeným víčkem a zátkou.
Pozor: Bude pouze 100 ks od každé varianty!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TEKUTEJ kapr a drak 2017

15. 12. 2017 od 20h KOMETA PUB

Milí sportovní přátelé, klubíci a další nadšenci Spinningu, Fitness a EMS,

letos jsme pro vás připravili vánoční večírek v novém stylu a věříme, že se vám bude líbit. 

TEKUTEJ kapr a drak 2017

Letošní vánoční večírek pro vás uspořádáme společně s našimi partnery z dračích lodí - společností Torrsen Sports a spolkem Dračí lodě Brno, kterého jsme zakládajícími členy.

Jídlo, pití a dostatek prostoru

Letos si TEKUTÉHO kapra a draka užijeme v prostředí naší oblíbené pivnice KOMETA PUB na Kounicově ulici, kde bude nejen dostatek pití a jídla, ale především dostatek prostoru, aby si káždý z vás mohl večírek užít tak, jak mu to vyhovuje.

Někdo si chce konečně popovídat s lidmi, které dlouho neviděl nebo se s nimi ve fitku jen míjí, někdo se chce napít a najíst "co hrdlo ráčí", někdo si chce zatancovat - cože? Zatancovat!

Pravá vánoční rockotéka

Ano, letos se bude i tancovat, protože od 21h - 01:00h jsme pro vás připravili vánoční rockotéku a za vánočním mixpultem nebude (a ani nemůže) být nikdo jiný než slavný to rockový mág DJ Bezďa!

Tombola, fotbálek 

No a někdo se těší na tradiční fotbálek - ten bude také - a někdo se celý rok těší na naši tradiční vánoční tombolu - a na tombolu my samozřejmě nezapomeneme ;-)

Maskot SPINNING & FITNESS

Na večírku představíme také našeho Draka - oficiálního to maskota našeho centra SPINNING & FITNESS, který letos pro vás objednal a od 15. 12. budou na recepci ve fitku k mání... ale to je ještě tajemství ;-) 

Noooo, bude toho hodně! Věříme, že si po roce společně opět parádně užijeme adventní čas a řádně ;-) se připravíme na Vánoce.

VSTUP VOLNÝ 

P.s. A možná letos přijde i Bob, pardon - Ježíšek!

REZERVACE


telefon: 530 325 808 (Kometa PUB Kounicova)
Heslo: TEKUTEJ

Mrkněte na plánek:
Žlutě jsou stoly. V levém rohu je označení stolu, a v pravém počet míst.
Záměrně nejsou označeny stoly na salonku, protože jde s nimi hýbat. Takže pokud by byla větší skupina, která chce sedět při sobě, dá se to poskládat. Do salonku se vejde cca 50 lidí. Nejdříve se bude obsazovat zadní část nejblíže baru a parketu (salonek a boxy). Pokud nás bude mooooc, pak nám v Kometě zarezervují i přední část a budeme mít celý pub jen a jen pro sebe. A to se vyplatí ;-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VÍTEJTE

Ve SPINNING & FITNESS víme, že každý člověk je jiný, a proto ke každému přistupujeme s respektem a úctou.

Najdeme pro tebe vždy to nejvhodnější řešení v poměru čas/možnosti, aby se pohyb stal radostí, uvolněním a příjemnou součástí tvého života.


Ve SPINNING & FITNESS ti pomůžeme dosáhnout tvých cílů, ať už chceš:

• Zhubnout a udržet se ve formě.
• Zlepšit fyzickou kondici a zpevnit tělo.
• Kompenzovat jednostrannou zátěž ze sportu.
• Odstranit bolesti zad.

Čas

Možná si říkáš, že bys chtěl se sebou konečně něco udělat – zhubnout, začít cvičit, nebo zlepšit fyzickou kondici… ale prostě na to nemáš čas. 

Ve SPINNING & FITNESS jsme na to připraveni.

Vytvoříme ti na míru tréninkový plán, díky kterému budeš moci dělat vše, co patří do tvého programu běžného dne, a ještě se u toho budeš cítit lépe.

Tréninkový plán

Tvůj nový tréninkový plán sestavíme tak, aby zohlednil, zda pracuješ, studuješ, podnikáš nebo máš rodinu. Nikdy však nezapomeneme, co je tvým cílem.

Správný tréninkový plán v sobě ideálně kombinuje aerobní a anaerobní cvičení. Základem aerobního cvičení je u nás Spinning – jednoduchá a efektivní aktivita, kterou zvládneš i v případě, že jsi úplný začátečník.

Kompenzační anaerobní cvičení nastavíme tak, aby co nejlépe vyhovovalo tvým časovým možnostem a hlavně – aby tě bavilo. Můžeš využívat klasické posilovací stroje, TRX, nestabilní plochy, bohatě vybavenou činkárnu a multifunkční sál pro skupinové aktivity.

Pro ty opravdu časově nejvytíženější využíváme systému cvičení EMS, které procvičí všechny svaly v lidském těle za pouhých 20 minut. EMS tak nahradí 4 hodiny strávené v klasické posilovně.

Jídelníček

Základem je vždy racionální strava. Vytvoříme ti jídelníček šitý na míru tvým cílům. Správné stravování, vhodné rozdělení příjmů a výdajů je alfou i omegou na tvé cestě k jejich naplnění. 

Výsledky

Na začátku, v průběhu a na konci tréninkového plánu provedeme diagnostiku celého těla na přístroji InBody 230, který ti změří složení těla a je velmi přesný.

Aktuálně vždy zjistíme, kolik procent těla tvoří svaly, tuk, voda a spoustu dalších ukazatelů. Váha sama o sobě totiž není příliš důležitá.

Zjištěné výsledky poté výrazně pomáhají k optimálnímu dosažení stanovených cílů bez takzvaného „jojo efektu“.


 SPINNING & FITNESS 
Centrum zdravého pohybu a fyzické kondice

Všeobecné obchodní podmínky a provozní řád ZDE

DO FORMY

SE SPINNING & FITNESS

Program, který ti pomůže změnit za 3 měsíce tvůj životní styl

Jak chceš vypadat za tři měsíce? Proč uvažuješ nad změnou životního stylu a pravidelným pohybem? 
Tvoje motivace je důležitá především pro správné nastavení plánu.  Víme, jak je těžké  vyburcovat se ke změně a jak lehké je sklouznout zase do starých kolejí. Abychom ti na tvé cestě k vytoužené postavě byli co nejlepším průvodcem, připravíme ti program DO FORMY na míru.

Chceš zjistit co dokážeš udělat se svým tělem za pouhé tři měsíce?

Pokračuj ZDE

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
MATRIX GYM
Třída kpt. Jaroše 28, Brno 602 00
Mobil: 777 874 118

Otevřeno: na objednávku

Další informace: info@spinningafitness.cz


Sledujte náš FacebookPodpořte nás na Facebooku