Pohádka o jedné velké dračí slávě

Bylo, nebylo…

V jednom tuze krásném městě bylo, tedy je, jedno fitness centrum s takovou tou rodinnou atmosférou. A sám majitel tohoto fitness centra Bob Drastich (jež má navíc ještě EMS studio Body Express Rozmarýn) pro své klienty uspořádal pravou dračí slavnost!

Do toho tuze krásného města, k místní řece Svratce pozval dva vodní draky, na kterém se mohli všichni návštěvníci oné dračí slavnosti projet, a to včetně těch nejmenších – tedy dětí ;-)

No zájem byl o jízdu na drakovi obrovský!
Stejně jako o špekáčky, pivko a bezinkovou limonádu, která se toho památného dne musela narazit snad dvakrát – tedy ta bečka oné skvělé bezinkové limonády.

Zazvonil zvonec…

A až se všichni na dracích projeli, až všechny pochutiny snědli a vypili, pak zazvonil zvonec… a celého příběhu byl málem konec.

Ona každá sranda něco stojí!

Ale žádný konec to nebyl, protože žádný zvonec kolem 17. hodiny nezazvonil, ale přišel Bob Drastich s registračním formulářem, vlastně přišel Bobův moderátor, páč Bob má všude na všechno lidi, a ten moderátor – který vlastně k tomu přišel jak slepý k houslím (on se totiž chtěl jen projet po letech také na drakovi) – musel všem přítomným zvěstovat, sic by asi o hlavu přišel, že každá sranda něco stojí!

A kdo se teda už projel na drakovi a následně občerstvil (prostě zblajznul špekoně a vypil, co hrdlo ráčilo), tak ten dotyčný se měl urychleně aneb štandopéde dostavit ke stolečku s tím registračním formulářem!

A teď to přijde

Ten registrační formulář byl totiž takovou nezávaznou přihláškou pro ty, kteří toho památného dne 1. 5. 2019 zjistili, že se jim to ježdění na drakovi zalíbilo tak, že se prvního opravdového tréninku na dračí lodi pro nováčky, který se koná každé úterý od 14. května na místní loděnici ČVK v Jundrově, už nemohou dočkat!

A co ti ostatní?

Ti si to celé odpoledne užívali, jak se na 1. máj patří!
Sluníčko všem přálo, voda byla řádně mokrá a ti dva draci, kteří vypadali jako taková malá (pro deset pádlujících) a velká dračí loď (pro dvacet pádlujících) se ani nezadýchali. Oni to totiž byli praví závodní draci ze stáje Dračích lodí Brno – což je takový skvělý spolek pro všechny brněnské i mimobrněnské zájemce o dračí lodě, který má zázemí a podporu TORRSEN SPORTS – toho největšího pořadatele závodů dračích lodí v České republice! Fakt… a jestli nevěříte, pak se mrkněte na termíny závodu dračích lodí 2019.

Kdo za to může?

Jo, a ještě jedna zpráva – ten parádní Dračí den pro celou rodinu pro vás vymyslel a zorganizoval náš Bob Drastich ve spolupráci s týmem zkušených dragonů z Dračích lodí Brno.

Tak za rok zase na viděnou, pádlu zdar…

A nezapomeňte, že každé úterý od 18 hodin v sobě můžete probudit sílu draka a pozvednout svůj nový tým!

A třeba se jednou podíváte i na takové závody, jakými je Brněnský festival dračích lodí. Ten se již tradičně koná na Brněnské přehradě 8.-9. 6. 2019... my tam budeme také!

S úctou k pohybu vaše SPINNING & FITNESS

Na fotogalerii z Dračího dne pokračujte do naší prezentace v časopisu DragonBoatSport.cz ZDE

VÍTEJTE VE SVĚTĚ SPINNING & FITNESS

Ve SPINNING & FITNESS víme, že každý člověk je jiný, a proto ke každému přistupujeme s respektem a úctou.

Najdeme pro tebe vždy to nejvhodnější řešení v poměru čas/možnosti, aby se pohyb stal radostí, uvolněním a příjemnou součástí tvého života.

SPINNING & FITNESS ve spojení s EMS cvičením tvoří jeden komplexní funkční koncept fitness centra – Centrum zdravého pohybu a fyzické kondice. 

Ve SPINNING & FITNESS ti pomůžeme dosáhnout tvých cílů, ať už chceš:

  • Zhubnout a udržet se ve formě.

  • Zlepšit fyzickou kondici a zpevnit tělo.

  • Kompenzovat jednostrannou zátěž ze sportu.

  • Odstranit bolesti zad.

Čas

Možná si říkáš, že bys chtěl se sebou konečně něco udělat – zhubnout, začít cvičit, nebo zlepšit fyzickou kondici… ale prostě na to nemáš čas. Ve SPINNING & FITNESS jsme na to připraveni.

Vytvoříme ti na míru tréninkový plán, díky kterému budeš moci dělat vše, co patří do tvého programu běžného dne, a ještě se u toho budeš cítit lépe.

Tréninkový plán

Tvůj nový tréninkový plán sestavíme tak, aby zohlednil, zda pracuješ, studuješ, podnikáš nebo máš rodinu. Nikdy však nezapomeneme, co je tvým cílem. Správný tréninkový plán v sobě ideálně kombinuje aerobní a anaerobní cvičení.

Základem aerobního cvičení je u nás SPINNING®  – jednoduchá a efektivní aktivita, kterou zvládneš i v případě, že jsi úplný začátečník. Kompenzační anaerobní cvičení nastavíme tak, aby co nejlépe vyhovovalo tvým časovým možnostem a hlavně – aby tě bavilo.

Můžeš využívat klasické posilovací stroje, TRX, nestabilní plochy, bohatě vybavenou činkárnu a multifunkční sál pro skupinové aktivity. Pro ty opravdu časově nejvytíženější využíváme systému cvičení EMS, které procvičí všechny svaly v lidském těle za pouhých 20 minut. EMS tak nahradí 4 hodiny strávené v klasické posilovně.

Jídelníček

Základem je vždy racionální strava. Vytvoříme ti jídelníček šitý na míru tvým cílům. Správné stravování, vhodné rozdělení příjmů a výdajů je alfou i omegou na tvé cestě k jejich naplnění. Výsledky na začátku, v průběhu a na konci tréninkového plánu provedeme diagnostiku celého těla na přístroji InBody 230, který ti změří složení těla a je velmi přesný.

Aktuálně vždy zjistíme, kolik procent těla tvoří svaly, tuk, voda a spoustu dalších ukazatelů. Váha sama o sobě totiž není příliš důležitá. Zjištěné výsledky poté výrazně pomáhají k optimálnímu dosažení stanovených cílů bez takzvaného „jojo efektu“.


SPINNING & FITNESS
Od roku 2000 specialista na SPINNING® a centrum zdravého pohybu

Všeobecné obchodní podmínky a provozní řád ZDE

DO FORMY SE SPINNING & FITNESS

Program, který ti pomůže změnit za 3 měsíce tvůj životní styl!

Jak chceš vypadat za tři měsíce? 
Proč uvažuješ nad změnou životního stylu a pravidelným pohybem? 


Tvoje motivace je důležitá především pro správné nastavení plánu. Víme, jak je těžké vyburcovat se ke změně a jak lehké je sklouznout zase do starých kolejí. Abychom ti na tvé cestě k vytoužené postavě byli co nejlepším průvodcem, připravíme ti program DO FORMY na míru.

Jak to funguje zjistíš ZDE

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 777 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: