MIKULÁŠSKÝ SPINNING

Pátek 6. 12. 2019 

16:00 - 18:00

Mikulášský Spinning 2019

.

Cena: klubíci zdarma / permanentky 2x kredit (automaticky odečten) / ostatní 300 Kč (nelze platit Multisport, Active pass kartou)

Pozor! Zrušení rezervace pouze telefonicky nebo přes rezervační systém, nejpozději do 5. 12. 2019 do 12:00, jinak storno 300 Kč

 

MIKULÁŠSKÝ SPINNING si můžeš rezervovat.

osobně na recepci ve SPINNING & FITNESS nebo na tel. : 776 874 118

 

On-line rezervace pro registrované členy klubu a majitele permanentek ZDE (

Rezervace na mikulašskou jízdu od 22.11.

 .

 Rezervace pro nečleny nebo klienty bez platné permanentky je možná pouze po uhrazení vtupného 300,- .

V případě včasného, telefonického zrušení rezervace v rámci provozní doby, nejpozději však do 5. 12. 2019 do 12:00, bude úhrada 300 Kč vrácena nazpět, v jiném případě budou peníze použity na úhradu storno poplatku, za pozdě zrušenou, či nezrušenou rezervaci.

.

_____________________________________________________________________________________________________________

.

VÍTEJTE VE SVĚTĚ SPINNING & FITNESS

Ve SPINNING & FITNESS víme, že každý člověk je jiný, a proto ke každému přistupujeme s respektem a úctou.

Najdeme pro tebe vždy to nejvhodnější řešení v poměru čas/možnosti, aby se pohyb stal radostí, uvolněním a příjemnou součástí tvého života.

SPINNING & FITNESS ve spojení s EMS cvičením tvoří jeden komplexní funkční koncept fitness centra – Centrum zdravého pohybu a fyzické kondice. 

Ve SPINNING & FITNESS ti pomůžeme dosáhnout tvých cílů, ať už chceš:

  • Zhubnout a udržet se ve formě.

  • Zlepšit fyzickou kondici a zpevnit tělo.

  • Kompenzovat jednostrannou zátěž ze sportu.

  • Odstranit bolesti zad.

Čas

Možná si říkáš, že bys chtěl se sebou konečně něco udělat – zhubnout, začít cvičit, nebo zlepšit fyzickou kondici… ale prostě na to nemáš čas. Ve SPINNING & FITNESS jsme na to připraveni.

Vytvoříme ti na míru tréninkový plán, díky kterému budeš moci dělat vše, co patří do tvého programu běžného dne, a ještě se u toho budeš cítit lépe.

Tréninkový plán

Tvůj nový tréninkový plán sestavíme tak, aby zohlednil, zda pracuješ, studuješ, podnikáš nebo máš rodinu. Nikdy však nezapomeneme, co je tvým cílem. Správný tréninkový plán v sobě ideálně kombinuje aerobní a anaerobní cvičení.

Základem aerobního cvičení je u nás SPINNING®  – jednoduchá a efektivní aktivita, kterou zvládneš i v případě, že jsi úplný začátečník. Kompenzační anaerobní cvičení nastavíme tak, aby co nejlépe vyhovovalo tvým časovým možnostem a hlavně – aby tě bavilo.

Můžeš využívat klasické posilovací stroje, TRX, nestabilní plochy, bohatě vybavenou činkárnu a multifunkční sál pro skupinové aktivity. Pro ty opravdu časově nejvytíženější využíváme systému cvičení EMS, které procvičí všechny svaly v lidském těle za pouhých 20 minut. EMS tak nahradí 4 hodiny strávené v klasické posilovně.

Jídelníček

Základem je vždy racionální strava. Vytvoříme ti jídelníček šitý na míru tvým cílům. Správné stravování, vhodné rozdělení příjmů a výdajů je alfou i omegou na tvé cestě k jejich naplnění. Výsledky na začátku, v průběhu a na konci tréninkového plánu provedeme diagnostiku celého těla na přístroji InBody 230, který ti změří složení těla a je velmi přesný.

Aktuálně vždy zjistíme, kolik procent těla tvoří svaly, tuk, voda a spoustu dalších ukazatelů. Váha sama o sobě totiž není příliš důležitá. Zjištěné výsledky poté výrazně pomáhají k optimálnímu dosažení stanovených cílů bez takzvaného „jojo efektu“.


SPINNING & FITNESS
Od roku 2000 specialista na SPINNING® a centrum zdravého pohybu

Všeobecné obchodní podmínky a provozní řád ZDE

DO FORMY SE SPINNING & FITNESS

Program, který ti pomůže změnit za 3 měsíce tvůj životní styl!

Jak chceš vypadat za tři měsíce? 
Proč uvažuješ nad změnou životního stylu a pravidelným pohybem? 


Tvoje motivace je důležitá především pro správné nastavení plánu. Víme, jak je těžké vyburcovat se ke změně a jak lehké je sklouznout zase do starých kolejí. Abychom ti na tvé cestě k vytoužené postavě byli co nejlepším průvodcem, připravíme ti program DO FORMY na míru.

Jak to funguje zjistíš ZDE

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 777 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: