Gába - Gabriela Borutová

Znamení: BýkGabriela Borutová SPINNNING&FITNESS BRNO

Narozeniny: 19. 5.

Záliby: Spinning, jóga, tabata, pump fx, cyklistika, design, knížky, studium cizích jazyků, cestování, má práce (ano, opravdu má práce:))

Oblíbená kniha: Myšlení rychlé a pomalé, Daniel Kahneman

Motto: Be the best version of yourself

Když se řekne SPINNING®

Dřina, motivace, nabuzení, síla, sebezlepšování ve vytrvalosti a dosahování cílů. Spinning není týmový sport, je to o každém účastníkovi, jak k hodině přistoupí a jak se s ní popere.

První lekce a získané licence (certifikáty)

Spinning jezdím 9 let a poprvé, když jsem sesedla ze spinneru, byla jsem si jistá, že na něj už v životě znovu nevlezu :)). Základy jednotlivých profilů jsem se učila od zkušených instruktorů ve Spinning centru Ocean Devils. Zde jsem také před třemi lety absolvovala svoji první lekci před velkým počtem lidí. Celkově to byla lekce spíše rozpačitá než plynulá :). Čekala mě ješte dlouhá cesta. V únoru roku 2017, již jako člen SPINNING & FITNESS týmu, jsem získala certifikát:

  • Spinning Certificate of Completion 

Proč přijít na moje lekce

Kombinuji sílu a vytrvalost za doprovodu rozmanitých hudebních stylů. Na mé lekce chodí různé spektrum Spinning nadšenců a mým cílem je, aby si každý z nich vybral minimálně jednu skladbu, na kterou pojede své maximum. Neuznávám monotónnost, proto se snažím, aby každá lekce byla jiná a přitom neméně náročná.

Když se řekne SPINNING & FITNESS

Místo, kde nenajdete pozéry, ale lidi, kteří na sobě opravdu chtěji pracovat. Mají jasně daný cíl a pokud si nejsou jistí, vždycky se najde trenér anebo instruktor, který jim ochotně pomůže. To se týče nejen fitness, ale i Spinningu a sálových lekcí.

Na rozpis Spinning lekcí pokračuj ZDE

Můj fotopříběh

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 777 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: