BÁRA - Barbora Danielová

 

MOTTO:

  • EXISTUJE TISÍCE ZPŮSOBŮ, JAK ZABÍT ČAS, ALE ŽÁDNÝ, JAK HO VZKŘÍSIT. (ALBERT EINSTEIN)

 SPINNING® KVALIFIKACE

  • V ROCE 1999 JSEM SE STALA JEDNÍM Z PRVNÍM JGSI V ČR, PŘIBLIŽNĚ V DOBĚ, KDY VZNIKALO PRVNÍ OFICIÁLNÍ  SPINNING® CENTRUM, KTERÝM JE PRÁVĚ  SPINNING® & FITNESS.
  • OD ROKU 2002 JSEM 5 LET PRACOVALA SMLUVNĚ PRO MAD DOGG ATHLETICS JAKO MASTER INSTRUCTOR  SPINNING® PROGRAMU. VE STEJNÉM ROCE JSEM SE STALA JGSI STAR 3.
  • JSEM ČLENKOU CZECH  SPINNING® TEAMU OD JEHO ZALOŽENÍ. 

CYKLISTIKA

  • NEPAMATUJI SE, KDY JSEM NASEDLA NA PRVNÍ KOLO, PAMATUJI SE ALE, ŽE JSEM NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE PLATILA ŠŤASTNĚJŠÍMU SPOLUŽÁKOVI, KTERÝ BICYKL MĚL, 50 HALÉŘŮ ZA TO, ŽE MĚ NECHAL OBJET DESETKRÁT ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ. PAMATUJI SE, JAK JSEM TAJNĚ BREČELA, KDYŽ JSME S BRÁŠKOU DOSTALI POD STROMEČEK ČERVENÉ KOLO S UMĚLOHMOTNÝM KRYTEM ŘETĚZU A SEDLEM JAK OD MOTOCYKLU, A JAK JSEM NA NĚM DOJELA PO SILNICI PRO MOTOROVÁ VOZIDLA AŽ DO KUŘIMI A DOSTALA STRACH, ŽE JSEM SE NADOBRO ZTRATILA. TÁTA POTOM ZAŠEL DO SKLEPA A VYTÁHL I PŘES PROTESTY STAROSTLIVÉ MÁMY SPECIÁLNĚ UPRAVENÉHO FAVORITA, NA KTERÉM KDYSI JEZDIL KUČÍREK SNAD ZA RUDOU HVĚZDU.
  • OD 13-TI LET JSEM SE VĚNOVALA CYKLISTICE, ALE NE PROTO, ŽE TO CHTĚLI RODIČE, NEBO PROTO, ABYCH   VYHRÁVALA ZÁVODY. KDYKOLIV JSEM SEDLA NA KOLO, NECHALA JSEM VŠECHNY STAROSTI DALEKO ZA SEBOU. PŘEDE MNOU BYLA JEN CESTA. POŘÍDILA JSEM SI STARÝ AUTOATLAS Z ROKU 1968 A PO KAŽDÉ VYJÍŽĎCE JSEM OZNAČILA PROJETOU TRASU. MAPA SE ZAPLŇOVALA A TRASY SE PŘIROZENĚ STÁLE PRODLUŽOVALY. V ROCE 1998 JSEM MĚLA NAJEŽDĚNO JAKO PROFESIONÁLNÍ CYKLISTA A MOJE VYJÍŽĎKY DOSAHOVALY ČASTO DÉLKY KOLEM 200KM.
  • A POTOM PŘIŠEL  SPINNING®.     NIKDY JSEM NEMĚLA OFICIÁLNĚ TRENÉRA A NIKDY JSEM PŘÍLIŠ NETOUŽILA NA KOLE ZÁVODIT. 60% MÝCH KLIENTŮ SE ALE DŘÍVE ČI POZDĚJI OCITLO NA NĚKTERÉM Z CYKLO- ZÁVODŮ, A TAK JSEM PRÁVĚ DÍKY SVÝM KLIENTŮM SAMA NĚKOLIK ZÁVODŮ DOBROVOLNĚ ABSOLVOVALA. VÝSLEDKEM JE VÍCEMISTRINĚ ČR V DLOUHÉM DUATLONU V ROCE 2002 A PÁR DÉLKOVÝCH REKORDŮ NA 24HODINOVÝCH ZÁVODECH.

 SPINNING® LEKCE S BÁROU

  •  SPINNING® LEKCI MŮŽE ODJET KDOKOLIV, KDO DOSÁHNE NOHAMA NA PEDÁLY, POKUD S NÍM UMÍ JEHO  INSTRUKTOR SPRÁVNĚ PRACOVAT. VELKOU ČÁST SVÉ MASTER INSTRUKTORSKÉ KARIÉRY JSEM SE VĚNOVALA TRÉNINKU SE SPECIÁLNÍMI SKUPINAMI (DIABETICI, TĚHOTNÉ ŽENY, VRCHOLOVÍ SPORTOVCI, OBÉZNÍ LIDÉ, ATD.) PŘIŠLA JSEM NA TO, ŽE PRÁVĚ TITO KLIENTI JSOU NEJVÍCE MOTIVOVANÍ ZLEPŠIT KVALITU SVÉHO ŽIVOTA. O TO VĚTŠÍ VÝZVOU JE PRÁCE S TĚMI, KTEŘÍ NAVŠTĚVUJÍ MOJE STANDARDNÍ LEKCE. CÍLEM VŠECH MÝCH LEKCÍ BYL A VŽDY BUDE SMYSLUPLNÝ TRÉNINK. MOTIVUJI SVOJE KLIENTY, ABY PŘEŠLI Z REAKTIVNÍHO MÓDU DO PROAKTIVNÍHO, ABY VÍCE PŘEMÝŠLELI O TOM, CO CHTĚJÍ TRÉNINKEM DOSÁHNOUT A SNAŽILI SE TOMU SVÉ LEKCE PŘIZPŮSOBIT. SPOLEČNĚ PAK NASTAVUJEME KRÁTKODOBÉ A DLOUHODOBÉ CÍLE, A TO JAK SE SKUPINOU, TAK S JEDNOTLIVCI. NA MÝCH LEKCÍCH SE NEDĚJE NIC SAMOÚČELNĚ A ZÁROVEŇ NENÍ NIC NA POVEL. VÝSLEDKEM MŮŽE BÝT VYŠŠÍ VÝKONNOST STEJNĚ JAKO PSYCHICKÁ POHODA. VÝSLEDEK JE VŠAK VŽDY MĚŘITELNÝ. 

MIMO  SPINNING®

  • STUDOVALA JSEM ODBORNOU MATEMATIKU A ODBORNOU INFORMATIKU. V SOUČASNÉ DOBĚ PRACUJI JAKO PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO IBM A STUDUJI MSc IN MANAGEMENT STUDIES NA B.I.B.S.
Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 777 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: