SPINNING®

Dostaneme tě do formy aneb Přijď na SPINNING®

SPINNING® je indoor-cyclingový program ideální pro udržení a zlepšení kondice jednoduchým a zábavným způsobem. SPINNING® je velice účinný pomocník při hubnutí, na jedné lekci spálíte 400 až 600 kcal. Celou SPINNING jízdu si můžete naplánovat i individuálně dle vaší tepové frekvence a cíle, kterého chcete tréninkem dosáhnout. V současnosti je SPINNING® pro většinu aktivních a profesionálních sportovců samozřejmou součástí tréninku. SPINNING® je nenáročný na koordinaci pohybů a nezatěžuje kloubní systém. Dochází k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a trupu.

V roce 2000 se naše studio pod značkou SPINNING & FITNESS stalo ambasadorem aerobního cvičení a prvním oficiálním SPINNING® studiem v České republice

Naši SPINNING® instruktoři Oficiální SPINNING® centrum je zárukou toho, že každá lekce probíhá pod vedením instruktorů vlastnících certifikát J.G.S.I. (Johnny G. Spinning® Instructor). Každý instruktor absolvoval devítiměsíční kurz zakončený zkouškou, který zahrnuje praktickou i teoretickou část, a tím se stal držitelem mezinárodního certifikátu J.G.S.I. 

Chceš ZHUBNOUT, DOSTAT SE DO FORMY nebo si jen tak VYČISTIT HLAVU?

Lekce

Probíhají po vedením zkušených lektorů (držitelé certifikátu J.G.S.I.) na stacionárních kolech – SPINNER®ech. Tempo určuje motivační hudební doprovod. Každý jezdec si volí zátěž sám dle svých možností. Standardní lekce trvá 60 min. Po krátkém zahřátí následuje aktivní část, která je zakončena protažením celého těla. Pro intenzivnější trénink je ideální prodloužená lekce na 80 min., která je vhodná hlavně pro pokročilé, začátečníkům se nedoporučuje.

Styly

Instruktor si na každou lekci připravuje svůj vlastní profil tratě, který je složen z těchto stylů: ROVINA (v sedle), RUNNING (ze sedla), KOPEC (v sedle), KOPEC (ze sedla) a SKOKY (střídání polohy v sedle a ze sedla).

První lekce

První SPINNING® lekce je u nás ZDARMA

Na lekci přijďte nejméně 15 min. před začátkem, abyste se stihli včas převléknout a připravit. S sebou – vhodné oblečení, které by mělo být ze savého materiálu (ideální je cyklo oblečení), sportovní obuv s pevnou podrážkou nebo cyklistické boty SPD a samozřejmě ručník. Na SPINNING® lekcích je velice důležitý pitný režim, proto doporučujeme lahev aspoň na 1 litr vody.

SPINNING lekce pro nováčky je každý čtvrtek od 19.45 do 20.45 hod. 

Zavolej nám 776 874 118 a objednej se na svoji první SPINNING® lekci pro začátečníky ZDARMA

 

 


SPINNING® - historie

Johnny G.

Jonathan Goldberg, známý pod přezdívkou Johnny G, je ultra-maratonským cyklistou světové úrovně, který v polovině 80. let vytvořil SPINNING® program, do kterého vložil své zkušenosti těžce získané tvrdým tréninkem při přípravě na RAAM (Race Across America), ultra maratonský cyklistický závod měřící více než 4 000 km.

Johnny trénoval 60-80 hodin týdně, v pouštním horku, mrazivém dešti a úplně sám, často u něj docházelo k přetrénování. Nikdo z Johnnyho známých, terapeutů či vrcholových sportovců mu nedokázal poradit, jak trénovat na výkon, který trvá více než 200 hodin. Johnny se RAAM zúčastnil celkem dvakrát. Poprvé v roce 1987 ukončil závod 400 mil před cílem.

Poté, co vytvořil SPINNING® program pro svou vlastní přípravu a systém nazvaný Five spokes of Balance, tréninkový program pro tělo a mysl, který mu pomohl najít rovnováhu, o dva roky později závod úspěšně dokončil za méně než 10 dní.

V roce 1989 otevřel své první komerční „Johnny G Spinning Center" v Santa Monice v Kalifornii, když přenesl trénink na vlastnoručně vyrobeném SPINNERu ze své garáže do fitness centra. Johnny představil SPINNING® program již více než milionu lidí v přibližně čtyřech tisících SPINNING® centrech po celém světě.

SPINNING® instruktoři

Oficiální Spinning® centrum je zárukou toho, že každá lekce probíhá pod vedením instruktorů vlastnících certifikát J.G.S.I. (Johnny G. Spinning® Instructor). Každý instruktor absolvoval devítiměsíční kurz zakončený zkouškou, který zahrnuje praktickou i teoretickou část, a tím se stal držitelem mezinárodního certifikátu J.G.S.I.

 

NICK - Nikola Štourač 

Můj profil ZDE

Nikola Šťourač - SPINNING & FITNESS 


BART - Petr Bartel 

Můj profil ZDE

Petr Bartel - SPINNING & FITNESS


GÁBA  - Gabriela Borutová 

Můj profil ZDE

Gabriela Borutová SPINNING & FITNESS


KVÁČA - Tomáš Kvaček

Můj profil ZDE    

Tomáš Kvaček SPINNING & FITNESS


ALENA - Alena Sedláková   

Můj profil ZDE

ALENA - Alena Sedláková SPINNING & FITNESS

MALDA - Petr Malý 

Můj profil ZDE        

Petr Malý - SPINNING & FITNESS

 

KATY - Kateřina Pogáčová (Prusková)  

Můj profil ZDE

Kateřina Prusková SPINNING &FITNESS

HONZA  - Jan Tichák            

Můj profil ZDE

Jan Tichák  SPINNING & FITNESS

JAN - Jan Vyhnánek             

Můj profil ZDE

Jan Vyhnánek SPINNING & FITNESS


TEREZ - Tereza Žáková      

Můj profil ZDE

Tereza Žáková SPINNING & FITNESS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


TOM - Tomáš Kozel

Můj profil ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARŤA - Martina Brázdová

Můj profil ZDE

 

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 777 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: