Posilovna

Velice příjemné prostředí pro cvičení nebo jen relax od každodenních starostí. Rozloha posilovny fitness centra je 150m² a díky její členitosti, si zde každý s návštěvníků najde kousek soukromí na svůj individuální trénink. Fitness centrum je vybaveno klasickými posilovacími stroji, bohatě vybavenou činkárnou (1Kg - 60Kg), koutkem pro rozcvičení a kardio zónou se dvěma rotopedy, běhacím trenažérem značky STAR TRAC a veslařskými trenažéry concept 2.

Relax

Po skončení tréninku se návštěvníci mohou občerstvit a zrelaxovat na baru s příjemnou obsluhou.

Poradenství

Pokud se chcete zbavit bolestí zad, přebytečného tuku, zlepšit postavu nebo pomoci s rehabilitací po zranění nebo nemoci a nevíte jak na to, jsou tu pro Vás naši vyškolení trenéři s individuálním a profesionálním přistupem, kteří Vám rádi pomohou.

Poprvé do posilovny

Při cvičení je důležité se řídit pokyny a radami instruktora fitcentra. Zakoupené nápoje se konzumují pouze u baru. Používejte čisté sportovní oblečení, pevnou obuv a je vhodné mít při cvičení ručník, který se pokládá na přístroje a lavičky pod sebe. Při tréninku buďte ohleduplní a nerušte ostatní návštěvníky fitcentra. Při odpočinku neseďte a neležte na přístrojích, ale dejte možnost cvičit i ostatním. Nenechávejte po sobě pot na přístrojích a lavičkách. Při cvičení s vyššími vahami cvičte vždy se záchranou a neriskujte ohrožení nebo zranění ostatních. Při cvičení s nakládajícími činkami používejte vždy uzávěry. Po skončení cvičení ukládejte nářadí zpět na určená místa.

 

 

Fitness trenéři

Lukáš Horálek                     O mně

Lukáš Horálek

 

Nikola Horálková                O mně

Nikola Horálková - SPINNING & FITNESS

 

Nikola Štourač                     O mně

Nikola Šťourač - SPINNING & FITNESS TRX

 

Vlastimil Lysák                   O mně

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 776 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: