Jak natrénovat 95 % svalů za 20 minut?

Díky EMS cvičení v našem novém studiu BODY EXPRESS Rozmarýn

EMS – rekondiční cvičení vycházející z elektroléčby – jsme zařadili do svého portfolia již v roce 2015. Nové Body Express studio v Rozmarýnu jsme pro vás otevřeli v roce 2018 nejen s bohatou praxí, ale také s výsledky, které jsou podloženy osobní zkušeností našich spokojených klientů.


Skutečný efekt

EMS cvičení řeší mnoho problémů spojených se současným životním stylem s nedostatkem aktivit.
Mezi nejvýraznější výsledky patří:

  • Zpevnění těla

  • Odstranění bolestí zad

  • Hubnutí – zvýšení energetického výdeje

  • Skoncování s celulitidou

  • Nárůst síly celého těla

  • Zintenzivnění kondičního a specifického tréninku

 

Po 20 minutách je hotovo!

A to stačí na celý týden.

EMS

Elektro-myo-stimulace je elektrická stimulace svalů, kdy pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulzů jsou svaly aktivovány stejným principem, jako je aktivuje přirozeně tělo. Jen daleko častěji, než jsme schopni dokázat, vůlí. Touto aktivací dochází buď k uvolnění zatuhlých svalů, nebo k jejich posílení.

Při elektroléčbě se svaly stimulují lokálně, většinou pouze jeden sval. Kdyby se takto mělo aktivovat celé tělo, trvalo by to několik hodin. Proto se – nejprve v kosmonautice – začala používat komplexnější metoda, která zapojí celé svalové skupiny, části těla až celé tělo najednou.

95 % svalů

Komplexní elektro-myo-stimulací jsme schopni touto metodou aktivovat celé tělo, všechny svaly. A to dokonce i ty, které standardně neumíme vůlí zapojit či je potřeba složitých cviků a dlouhého učení, jak je zapojit. Například svaly pánevního dna, hluboké zádové svalstvo apod. A díky tomu, že impulz probíhá mezi pravou a levou polovinou těla a opačně, si jsme jisti, že svaly obou polovin těla pracují naprosto stejně intenzivně. A odstraňujeme tak svalovou dysbalanci, která je nejčastější příčinou bolestí zad.

Efektivita nespočívá jen v zapojení skutečně celého těla najednou, ale i na množství svalových stahů, zpevnění a uvolnění, a tím pádem jejich aktivaci a posílení v čase.

20 minut týdně

Pokud budete chtít kvalitně procvičit celé tělo v posilovně, budete muset přijít 4–5× týdně a pracovat nejen na velkých svalových skupinách, které „jsou vidět“, ale věnovat se i jemným svalům, které drží tělo ve správných polohách a jsou neméně důležité, ale často opomíjené.

S EMS, ač to nebude na první pohled patrné, je tělo zatíženo tak, jako by najednou odcvičilo 2 hodiny 4–5× v posilovně. K celkovému vyrovnání (regeneraci) organismu pak dojde až po 5–7 dnech.

Rychlý trénink pro rychlou dobu

BODY EXPRESS Rozmarýn

EMS dodá tělu za 1×20 minut týdně takovou intenzitu, že už člověk nemusí vyhledávat cvičení proto, aby spaloval dostatek kalorií nebo narovnal své tělo. Nemusí strávit celý týden ve fitness centru. A může se věnovat svým zálibám, ať už jsou to sport nebo pasivní koníčky.

 

Zaujalo vás? Jdete do toho?

Můžete nás navštívit na adrese:

BODY EXPRESS, Brno-střed
Office & parking Rozmarýn, Moravské náměstí 14, Brno

Rezervovat EMS lekci:  www.bodyexpress.cz nebo na tel: 777 874 118 

BODY EXPRESS RozmarýnProvozovatel: 

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 776 874 118

Facebook 

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 777 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: