Přístroj

Slouží pro podrobnou analýzu složení lidského těla. Špičková technologie je patentovaná jako jediná svého druhu ve vyspělých zemích. IN BODY měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA. Analýzu bohužel nemohou podstoupit osoby s kardiostimulátorem.

Technologie DSM-BIA

BIA měřící metody v minulosti berou lidské tělo jako jeden válec (celek). A při měření lidského těla jako celku dochází k nepřesnostem. Technologie DSM-BIA přímo rozděluje měření lidského těla na 5 válců (celků) - levá ruka, pravá ruka, levá noha, pravá noha a trup. Pomocí více - frekvenčního měření je pak schopna přesně analyzovat složení lidského těla.

 

Analýza

Obsahuje :

  • základní údaje o hmotnosti a BMI
  • podíl a hmotnost tukové tkáně
  • podíl a hmotnost vody v těle
  • hmotnost beztukové tkáně (svaly, orgány a kosti) v celém těle
  • výpočet denního bazálního metabolismu v kJ, kcal
  • segmentační analýza samostatně pravá/levá ruka, pravá/levá noha, trup
  • procento tukové tkáně
  • hmotnost tukové tkáně
  • hmotnost svalstva a kostí

Měření

Probíhá použitím metody 8-bodových dotykových elektrod. Analyzovaná osoba je při měření na boso. Jelikož přístroj IN BODY umožńuje přednastavení váhy odečtem, probíhá měření analyzované osoby v oblečení. Samotná analýza trvá přibližně 30 sekund. Z výsledku měření se dozvíte informace o poměru tuku k aktivní svalové hmotě v těle, množství vody v jednotlivých kočetinách a trupu. Na základě těchto výsledků sestavíme optimální cvičební plán přesně dle individuálních potřeb analyzované osoby tak, aby bylo cvičením dosaženo co nejlepších výsledků.

Využití

Užitečná pomoc při hubnutí, jelikož díky IN BODY můžete detailně sledovat svoje výsledky, kdy ztrácíte aktivní svalovou hmotu nebo kdy odbouráváte čistý tuk, ve které části těla hubnete a naopak,  ve které se nic neděje. Skvělý pomocník i pro aktivní sportovce, kteří potřebují modelovat a rýsovat svoje tělo a sledovat zda vše probíhá optimálně.

Poradenství

Pokud se sami trápíte, že Vaše cesta za krásnou a pevnou postavou se zdá být nekonečná nebo máte problémy s nadváhou, zkuste si nechat u nás analyzovat své tělo, poradit se správným tréninkovým plánem a sestavit optimální jídelníček od dietologa. Využijte individuání a profesionální pomoc při cvičení od našich zkušených trenérů, kteří se Vám budou plně a rádi věnovat.

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 777 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: