DO FORMY

SE SPINNING & FITNESS

Program, který ti pomůže změnit za 3 měsíce tvůj životní styl

Jak chceš vypadat za tři měsíce? Proč uvažuješ nad změnou životního stylu a pravidelným pohybem?
Tvoje motivace je důležitá především pro správné nastavení plánu.  Víme, jak je těžké  vyburcovat se ke změně a jak lehké je sklouznout zase do starých kolejí. Abychom ti na tvé cestě k vytoužené postavě byli co nejlepším průvodcem, připravíme ti program DO FORMY na míru.


JAK TO FUNGUJE 

Čekají tě vstupní a pravidelná měsíční měření

průběh měření INBODY v průběhu 3 měsíců

Součástí balíčku je vstupní měření kompozice těla. Dozvíš se, jak jsi na tom s poměrem tuků a svalů v těle. Přístroj InBody měří pomocí elektrického odporu, který klade lidské tělo, složení a rozložení tuků a svalů. Abys věděl, co která čísla a hodnoty znamenají a co s nimi, získáš v ceně programu i konzultaci "interpretace výsledků".

Taková měření tě čekají celkem 4 (jedno vstupní a poté každý měsíc jedno). Měření jsou důležitá rovněž pro nastavení ideálního tréninkového plánu, nebo jeho úpravy v průběhu programu.

Po celou dobu budeš mít přehled, jak si v rámci programu DO FORMY vedeš. Zda je potřeba něco vylepšit, nebo jestli se ti podařilo nastavit rytmus cvičení i stravování správně a je potřeba ho již jen udržet a nepustit.

Sestavíme ti tréninkový plán

Při interpretaci výsledků vstupního měření se budeme zajímat rovněž o tvůj vztah ke sportu, charakter tvého zaměstnání, jaký pohyb si v současnosti dopřáváš, a zda vůbec, atd..

Jelikož naším cílem není "uvařit" tě během prvního měsíce, budeme s tebou hledat kompromis, který se vleze do tvého diáře a nenaruší vztahy v domácnosti. Zároveň ale chceme, abys dosáhl svých cílů v co nejkratší době, proto budeme trvat alespoň na nezbytném minimu.

První trénink budeš absolvovat pod dohledem osobního trenéra


Pokud do tvého tréninkového plánu zapadne i fitness, je součástí ceny první trénink pod dohledem osobního trenéra. Osobní trenér ti sestaví trénink podle tvého aktuálního fyzického stavu a kondice. Všechny cviky s tebou projde a ujistí se, že je provádíš správně. Trénink je koncipován na cca 1 hodinu a odcházet po něm budeš příjemně unaven a s návodem, podle kterého další trénink zvládneš i sám.

Základem bude racionální strava - sestavíme ti jídelníček


Ať už je tvůj záměr s tělem jakýkoliv, téměř vždy je nutné upravit životosprávu – tedy především stravovací návyky a jídelníček. Na úvodu celého programu tě proto čeká konzultace, během které nás bude zajímat, jak často a co jíš, co naopak nejíš, atd.

V druhé části této konzultace dostaneš školení o stravovacích návycích zdravého životního stylu. Dozvíš se tak mimo jiné, jak a podle čeho si vybírat potraviny při redukci hmotnosti, jak naopak při budování objemu svalové hmoty, apod.

Navíc dostaneš zpracovaný čtrnáctidenní vzorový jídelníček. Díky tomuto vzoru bude pro tebe úprava životního stylu jednodušší a pohodlnější.

SPINNING®, POSILOVNA, SÁLOVÉ LEKCE… to vše můžeš využívat NEOMEZENĚ

Během celých tří měsíců, které s námi v rámci programu DO FORMY strávíš, máš neomezený přístup do posilovny, na běžecký pás, rotopedy, na veslařské trenažery, ale také na všechny sálové a SPINNING lekce.

Chceš zjistit, co dokážeš udělat se svým tělem za pouhé tři měsíce?

Domluv si nezávaznou osobní konzultaci na: 777 874 118

Bořivoj "Bob" Drastich
majitel

SPINNING&FITNESS a BODY EXPRESS Rozmarýn

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 776 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: