TEKUTEJ kapr a drak 2017

15. 12. 2017 od 20h KOMETA PUB

Milí sportovní přátelé, klubíci a další nadšenci Spinningu, Fitness a EMS,

letos jsme pro vás připravili vánoční večírek v novém stylu a věříme, že se vám bude líbit. 

TEKUTEJ kapr a drak 2017

Letošní vánoční večírek pro vás uspořádáme společně s našimi partnery z dračích lodí - společností Torrsen Sports a spolkem Dračí lodě Brno, kterého jsme zakládajícími členy.

Jídlo, pití a dostatek prostoru

Letos si TEKUTÉHO kapra a draka užijeme v prostředí naší oblíbené pivnice KOMETA PUB na Kounicově ulici, kde bude nejen dostatek pití a jídla, ale především dostatek prostoru, aby si káždý z vás mohl večírek užít tak, jak mu to vyhovuje.

Někdo si chce konečně popovídat s lidmi, které dlouho neviděl nebo se s nimi ve fitku jen míjí, někdo se chce napít a najíst "co hrdlo ráčí", někdo si chce zatancovat - cože? Zatancovat!

Pravá vánoční rockotéka

Ano, letos se bude i tancovat, protože od 21h - 01:00h jsme pro vás připravili vánoční rockotéku a za vánočním mixpultem nebude (a ani nemůže) být nikdo jiný než slavný to rockový mág DJ Bezďa!

Tombola, fotbálek 

No a někdo se těší na tradiční fotbálek - ten bude také - a někdo se celý rok těší na naši tradiční vánoční tombolu - a na tombolu my samozřejmě nezapomeneme ;-)

Maskot SPINNING & FITNESS

Na večírku představíme také našeho Draka - oficiálního to maskota našeho centra SPINNING & FITNESS, který letos pro vás objednal a od 15. 12. budou na recepci ve fitku k mání... ale to je ještě tajemství ;-) 

Noooo, bude toho hodně! Věříme, že si po roce společně opět parádně užijeme adventní čas a řádně ;-) se připravíme na Vánoce.

VSTUP VOLNÝ 

P.s. A možná letos přijde i Bob, pardon - Ježíšek!

REZERVACE


telefon: 530 325 808 (Kometa PUB Kounicova)
Heslo: TEKUTEJ

Mrkněte na plánek:
Žlutě jsou stoly. V levém rohu je označení stolu, a v pravém počet míst.
Záměrně nejsou označeny stoly na salonku, protože jde s nimi hýbat. Takže pokud by byla větší skupina, která chce sedět při sobě, dá se to poskládat. Do salonku se vejde cca 50 lidí. Nejdříve se bude obsazovat zadní část nejblíže baru a parketu (salonek a boxy). Pokud nás bude mooooc, pak nám v Kometě zarezervují i přední část a budeme mít celý pub jen a jen pro sebe. A to se vyplatí ;-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALITY

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 777 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: