POLAR TEAM 2 SPINNING LEKCE + fotky z akce

***

Vážení přátelé spinningu, 

v pondělí ve Spinning&fitness v 16:30 proběhla lekce se skupinovým měřením tepů za pomocí systému Polar Team 2. Velmi mě potěšil zájem o tuto lekci, což naznačuje, že lidi mají zájem o to, aby trénovali správně. 

 Nejlepší bude si říct, jaký je vůbec smysl skupinového měření tepů. A nebo to možná vezmeme z opačné strany a řekneme si, k čemu neslouží, ať hned zavrhneme největší strašáky a předsudky. Systém neslouží ke srovnávání, nebo porovnávání jednotlivých klientů mezi sebou! To je asi největší strašák. Skupinové měření slouží pouze k lepší a názornější kontrole výkonu každého jednotlivce! Na této lekci ode mě nikdy neuslyšíte: "Ona jede vyšší intenzitou než ty, přidej" 

Hlavní účel tohoto zařízení je, abychom měli svůj trénink co nejvíce pod kontrolou a byl tak co nejefektivnější. Je to výborný nástroj k tomu, abychom se posouvali dál a lekce spinningu tak pro nás nebyla jen "50 minutovka nějakého pohybu s hudbou" 

Měl jsem velkou radost, že tento trénink rozhodně vzbudil emoce a velmi mě těšilo, že jsem po skončení lekce ještě hodinu debatovali. Proběhla velmi vášnivá diskuze nejen na téma samotné lekce, výsledných grafů a hodnot, ale také na téma intenzity tréninku a trénování jako celku. 

Za sebe mohu říct, že se budu snažit zařadit tyto lekce častěji a třeba i pravidelně a doufám, že pokaždé bude čas si takto po lekci sednout a vše probrat třeba i nad šálkem espressa :-) 

Moc se těším na všechny věrné jezdce, ale i na případné nováčky v našem pelotonu!

Zdraví,

Nick

Report Nick

***

Polar 2 1

Polar 2 2 Polar 2 3

Polar 2 4

Polar 2 5

Polar 2 6

AKTUALITY

Kontakty

SPINNING & FITNESS

Telefon: 776 874 118

Rezervace SPINNING a sálové lekce
Kounicova 20, 602 00 Brno
Mobil: : 776 874 118
E-mail: info@spinningafitness.cz

Otevřeno:
Pondělí - pátek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle 16:00 - 21:00

Rezervace EMS:
BODY EXPRESS Rozmarýn

Bořivoj Drastich
borivoj.drastich@bodyexpress.cz
+420 777 874 118
www.bodyexpress.czSledujte náš Facebook:


Spolupracujeme: